Nie wiemy za bardzo kto, nie wiemy za bardzo co, ale usłyszeliśmy od naszej niezastąpionej koleżanki Teli o niejakim Aru. Aru w najbliższych dniach szykuje ciekawą niespodziankę, o której powiem sam:

Witam!
Wczoraj naszkicowałem parę rzeczy. Jutro mam zamiar kupić trochę kopert, pozaklejać je, podpisać “Szczecin TWORZY” i rozłożyć w odpowiednich miejscach. Ba, zrobiłem nawet gustowne logo, które mam nadzieję kiedyś spróbować wydrukować na jakiejś kopercie. Ciekawe czy akcja zyska chociaż odrobinę uznania. Póki lato trwa - koperty można kłaść.

Teraz pracuję nad forum dla całego projektu. Forum powinno wystartować maksymalnie pod koniec następnego tygodnia. Ot, tak świątecznie. Na forum będziemy mogli pogadać o pracach innych, wymienić się spostrzeżeniami, pooglądać różne prace no i oczywiście najważniejsza funkcja - możliwość dowiedzenia się jak wiele z naszych prac namówiło innych do podobnych działań. W jaki to sposób zrobimy? Cóż, myślałem nad czymś w rodzaju założenia konta na forum. Następnie wpisujemy swojego nicka na swojej pracy, którą wrzucimy do koperty oraz podajemy na niej linka do forum. Teraz - jeżeli taka osoba zainteresuje się tematem - wejdzie na forum. A tam przeczyta, że miło by było dać znać kogo pracę się znalazło. Ot, nie wiem w jakim celu, ale może są ludzie, którzy chcą liczyć jak wielu osobom spodobała się ich twórczość na tyle, aby poszukali informacji o niej w sieci?

W tej chwili szukam reklamy. Jeżeli chcecie przyczynić się w jakiś sposób do rozrostu całej sprawy - dajcie u siebie jakiś banner, albo chociaż malutką ikonkę (macie ją po lewej u góry, chyba…) z adresem do tego wpisu. Albo sami napiszcie swoimi słowami czy popieracie tą akcję. Po prawej będę umieszczał adresu stron popierających akcję, więc jeżeli jesteście za - podeślijcie mi adres swojej strony na adres e-mail aru3000 [małpa] gmail.com .


Więcej znajdziecie na blogu Aru (blogu Aru, śmiesznie się rymuje) - Po Prostu Aru.

---

FP.crew poleca Aru i przy okazji informuje, że niebawem na ulicach miasta rozstawiona zostanie druga seria obrazów Putina ("wodoodporny kurwa akryl na drewnie ziomuś") - tak więc rozglądajcie się i szukajcie. A dotychczasowcyh szczęśliwych (lub nie) właścicieli pierwszej serii "Putinów do wzięcia" prosimy o kontakt mailowy na adres putinzulicy@fpcrew.pl.
Name:

Komentarze:

20.07.2009, 09:59 :: koval
Czemu cisza, czemu zastój?

06.04.2009, 01:39 :: GDR!
Szczerze, to nie łapię pointa tej akcji.

Ale przecież nie muszę, najważniejsze że coś się dzieje w temacie.